Узкими улочками Праги

У Празі я відпочивала взимку. В той день, коли я прибула в місто, мені пощастило побачити засніжений місто. Дахи будинків, шпилі веж і замки Чехії вкриті снігом, створювали враження справжньої зимової казки.

Если у вас внешность фотомодели до добро пожаловать в модельное агенство "Первая Гильдия Моделей" . Подробную информацию как с нами связаться вы можете найти на сайте : http://www.1models.com.ua , обращайтесь , показы выставки, шоу-программы всё это у нас.


На мій превеликий жаль, вже на другий день сніг розтанув, але це не мало не зіпсувало захвату від навколишньої краси. Цю поїздку неможливо забути. Звивисті, вузенькі празькі вулиці то і справа що призводять до сувенірними крамницями, кав'ярнями і затишним пабам, іноді схожі на лабіринт. Саме тому я швидко приловчилася орієнтуватися вдаючись до допомоги не лише картки, але і за шпилям веж.У Празі ти відчуваєш себе по-особливому. Тут створюється враження, що ти знаходишся одночасно в трьох вимірах. Минуле, сьогодення і навіть майбутнє сходитися в одному місці. Так ти можеш доторкнутися до стін замків, які ведуть свою історію на протязі багатьох століть, побувати в тих місцях, де ступала нога самого Карл IV. Так само, Прага демонструє сучасні споруди, і звичайно ж унікальні, дизайнерські рішення, які можна сміливо назвати будівлями майбутнього.Я мрію про нову зустріч з цим розкішним, чарівним і хвилюючим містом. Хочеться знову пройти по Карловому мосту, слухати вуличних музикантів, позувати художникам і загадувати бажання, яке неодмінно збудеться. Міст на якому завжди можна побачити щасливі пари закоханих, з очима, наповненими щастям. Міст, на якому народжується романтика.Ще одним дивовижним місцем, для мене є Кафедральний Собор Святого Віта. Входячи в цю величну будівлю, неможливо не затамувати подих. Величезні, яскраві, світні вітражі магнітом притягують погляд і цілком опановує увагою.Зовнішнє оздоблення собору так само не може залишити байдужим. Змішання стилів - відображення багатовікової роботи над собором, змушує вдивлятися в деталі, розглядати кожен сантиметр будівлі, вгадувати скільки часу стоїть за тією чи іншою деталлю.

Я знову і знову готова визнаватися в любові місцем, яке вразило мене прямо в серце.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27