СВАДЕБНЫЕ ТУРЫ В ЧЕХИЮ: ЧТО ПОСЕТИТЬ ОБЯЗАТЕЛЬНО

Найпопулярнішою країною для проведення весіль і медових місяців цілком можна назвати Чехію.


Вирушаючи туди, кожна пара зможе поринути у світ, який переносить на кілька століть назад. Архітектура країни дивує своєю таємничістю, проходячи повз будь-якого з будівлі в Чехії, а особливо, в її столиці, ви помітите, що його фасад буде прикрашений унікальною статуєю. Все це роботи архітекторів, які творили ще у минулому столітті.

 Только у нас самая лучшая рыбалка и база отдыха , после нашей базы отдыха вам захочется приехать к нам ещё не один раз, а уедете вы не с пустыми руками, наловив много рыбы.
Як організувати весілля

Відправитися в ці краї, можна не тільки вибравши країну в якості місця проведення медового місяця, але і зіграти тут справжню весілля. Процедура розпису не складе проблем. Подати заяви допоможе організатор весільної подорожі до Чехії.

Процедура одруження проста, при цьому молодятам не доведеться чекати місяць, поки розпишуть. Як це прийнято в нашій країні. Свідоцтво про шлюб буде діяти на території Росії, його легко перевести на російську мову. Документ приймають у наших паспортних столах. Тільки от штамп у свідоцтві буде стояти чеська, його поставлять в тому місті, де ви розписалися.

Варіант проведення одруження в Празі

Найчастіше, майбутні подружжя проводять своє одруження в Празі. Їх вибір недивний, адже це місце заворожує. Тим більше, що після весільної церемонії ви можете розділити своє сімейне щастя в красивому історичному центрі, багатою духовною спадщиною.

Прикрашати ваші весільні фото будуть кам'яні мости, стародавні замки, маленькі крамниці торговців. Вибрати місце проведення одруження можна самостійно, найчастіше, церемонію проводять у вигляді театральної сценки, вбираючись у середньовічні костюми. Проводитися весілля у справжньому чеському замку. Заглянути туди варто і, подорожуючи по країні.

А ось отруїтися у весільну подорож можна у будь-яке з міст Європи, адже у вас буде оформлена шенгенська віза, а значить, меж для переїзду не буде! Хоча, безсумнівно, у Чехії знайти собі розвагу до душі зможе кожна молода пара!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27