Приобретайте билеты через Интернет, экономьте время и деньги!

Жодна подорож не обходиться без переїздів до місця проведення відпустки. А враховуючи зростаючу популярність повітряних перевезень, пошук авіаквитків стає першим пунктом підготовки до поїздки. Незважаючи на те, що традиційні авіа каси все ще існують у сучасному світі все більшою популярністю користується така послуга, як продаж авіаквитків онлайн. Тепер як фірми, так і самі авіакомпанії часто дають можливість покупки авіаквитка через інтернет, залишається тільки вибрати найбільш зручний і надійний варіант. При покупці онлайн можна говорити про свої переваги, таких як вибір місця в літаку, вибір харчування і так далі.На сайті : www.fly.kiev.ua ви можете швидко та витративши меньше коштів придбати авіоквитки.

Процедура придбання квитків в мережі інтернет починається з очевидного плюс - не потрібно дізнаватися час роботи авіа-кас, оскільки купити авіаквитки онлайн ви зможете в будь-який час дня. Процес оплати також приємно радує - носити з собою пачку готівки вже не обов'язково. Не виходячи з будинку або офісу, ви можете оплатити покупку авіаквитка банківською карткою (Visa, MasterCard, American Express та інші), безготівковим розрахунком, електронними грошима. Можна і готівкою - в платіжних терміналах і банкоматах. У будь-якому випадку, бронювання авіаквитків онлайн - це чудова послуга для тих, хто по-справжньому цінує свій час.

Для деяких турів така покупка квитків просто необхідна, оскільки чартерні рейси літають далеко не звідусіль і далеко не у всі країни. До того ж, наприклад, в зимові канікули дуже складно купити тур в Австрію. Адже її гірськолижні курорти щорічно прагнуть відвідати туристи з різних країн світу, і тури на «гарячі» дати розкуплені задовго до вильотів.

Деякі туристи турбуються про систему оплати через інтернет. Повірте, переживати про можливості якого-небудь збою в програмі не варто, оскільки система бронювання авіаквитків працює дуже злагоджено, вона була створена кращими програмістами. До того ж при якому-небудь збої (наприклад, вимиканні електрики) сесія просто не завершується і платіж не проходить. Можливо, доведеться починати процес покупки заново, але гроші на вашому рахунку у разі подібних ексцесів залишаться.

Також деяких турбує ідентифікація покупця. Все просто - при оформленні проїзного документа ви вписуєте свої паспортні дані і отримуєте по e-mail електронні авіаквитки. Реєстрація на рейс здійснюється за паспортом, дані якого порівнюються з даними електронного квитка. У переважній більшості випадків вам навіть не потрібно роздруковувати квиток, який прийшов на пошту - все є в базі даних авіакомпанії. Саме тому придбані вами квитки не пропадуть і не дістануться помилково іншому клієнту.

Просто спробуйте придбати квитки через інтернет. Ви заощадите свій час, а також часто і гроші - багато авіакомпанії роблять спеціальні пропозиції, від яких часто просто неможливо відмовитися! І вся інформація про таких акція з'являється на сайтах бронювання. Бронювання авіаквитків через Інтернет - це послуга, за якою стоїть майбутнє. І у вас воно починається зараз.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27