ОЛОМОУЦ - НАСТОЯЩАЯ СТАРИНА.канал на youtube.

Для багатьох не секрет, що в Європі є дуже багато місць, які дуже красиві, які дивують і вражають, які запам'ятовуються на все життя і притягують до себе мільйони поглядів.

 Хотите раскрутить свой канал на youtube , это очень просто , вам стоит всего лишь посетить сайт VK-Hearts и узнать подробности накрутки подписчиков.

Подорож в Європу не може бути повноцінним, якщо ви не потрапите в Чехію. Саме Чехія найбільше вражає своєю прекрасною старовинною архітектурою, музеями, замками, палацами, соборами і церквами. Наприклад, таке місто як Оломоуц вражає кожного туриста, який побував тут хоч раз. Величезна кількість найцікавіших будівель, старовинних будинків і церков, дивовижних витворів архітектури різних століть і т. д. Центр міста сам по собі вже вважається пам'ятником архітектури і охороняється.

У місті є університет, і музей, і театр, філармонія і опера, а також бібліотека та безліч інших культурних будівель. Вперше в історичних документах місто згадується ще в 11 столітті, а значить і більша частина споруд в місті відноситися до того періоду. Тут є залишки романської князівської фортеці, романські колони з коринфськими капітелями, архієпископський кафедральний собор св. Вацлава, храм Діви Марії Сніжної, Храм св. Моржица, Костел св. Міхала, Палац архієпископа і безліч інших цікавих будівель. Кожна з них має свої особливості, свій стиль, який передає ту епоху, в яку їх будували.

Наприклад, якщо ви прогуляєтеся по Вурмовой вулиці, то знайдете тут практично всі старовинні будівлі каноніків і єпископів. А в триповерховому Палаці архієпископа навіть збереглися старі зібрання картин і церковне начиння тих часів. А на центральній площі міста стоїть ратуша, на якій знаходяться стародавні куранти. Щоправда вони були здебільшого знищені в часи війни, але їх вдалося відновити.

А на околицях міста є кілька будівель, які були виконані в стилі бароко. Наприклад, це Монастирський комплекс, який здебільшого був використаний в якості лікарні. Варто приділити цьому місту достатньо уваги, щоб побачити дивовижні стародавні будівлі, деяким з яких навіть важко дати точне визначення за стилем або ж за віком.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27