КАРЛОВ МОСТ - КРАСИВЕЙШАЯ ДОСТОПРИМЕЧАТЕЛЬНОСТЬ ПРАГИ

Завжди цікаво не тільки оглядати красиві пам'ятки міст, але ще й дізнаватися історію їх виникнення та подальшого існування. Адже практично в кожній великій і всесвітньо відомої пам'ятки є своя цікава історія.

 Если ваш балкон пришёл в негодное состояние то вы можете заказать балкон в Николаеве , в кротчайшие сроки квалифицированные специалисты сделают ваш балкон новым и красивым, при этом всё качественно и не дорого.

Так, всім вам відомий, хоча б за назвою, Карлів міст. Це красиве і велике спорудження, яке ставитися ще до 14 століття. І хоч майже п'ятсот років цей міст служив основним способом переправи з одного берега Влтави на інший, сьогодні це повністю пішохідна зона, подібна набережних в інших містах, але в тисячу разів краще. По-перше, з цього мосту відкривається чудовий вид на місто, так і на річку.

По-друге, поруч з мостом є ще будівлі і вежі, також старовинні, з яких видно сам міст у всій його красі. По-третє, міст став місцем не просто прогулянок, але і зборів творчих людей міста – художників, музикантів та ін. Тут можна придбати вироби ручної роботи, і послухати музику, і попозувати для свого портрета. Сам міст був задуманий Карлом IV в ті часи, коли на цьому місці стояв хисткий дерев'яний міст, який руйнувався кожним повінню річки. Задум та ідею спорудження довірили молодому архітектору і будувалася ця пам'ятка цілих 50 років.

Крім опор і дорожнього полотна задумані були ще і красиві статуї та інші прикраси. Щоправда, для збереження найкрасивіших і старовинних експонатів їх сьогодні зберігають у музеї, а на мосту стоять точні копії тих статуй, що були придумані і створені в 14 столітті. Але це ні на частку не применшує краси мосту. Якщо провести огляд всіх красивих мостів у світі, то Карлів Міст буде на перших місцях рейтингу, безперечно.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27