Какой отдых предлагает Болгария?

Прекрасне держава Болгарія, що знаходиться в північно-східній частині Балканського півострова, залучає на відпочинок туристів круглий рік.

На нашем сайте : http://maxik.net вы найдёте лучшие видео для взрослых, бесплатно и в отличном качестве.


Болгарія - це красиві і різноманітні ландшафти, відомі курорти з сонячними пляжами і прекрасними лижними трасами, хороший клімат, завдяки якому в Болгарії можливий комфортний відпочинок в будь-який сезон. Туристи приїжджають на відпочинок в Болгарію круглий рік.

В основному, Болгарія, пропонує для туристів три різних види відпочинку - це відпочинок на гірськолижних курортах взимку, літній відпочинок на Чорноморському узбережжі та відпочинок з турботою про здоров'я - бальнеологія.

Для зимового відпочинку тут пропонуються сучасні гірськолижні курорти. Основний пік сезону починається в грудні і триває до лютого. В цей час сюди активно приїжджають любителі зимових видів спорту з Німеччини, Скандинавії, Західної і Східної Європи та СНД. У Болгарії сьогодні активно функціонують чотири гірськолижних курорту для відпочинку взимку: Боровець, Банско, Пампорово і Вітоша. Є ще маленькі гірськолижні селища, які пропонують розміщення тільки в приватних будиночках, але і вони сьогодні активно розвиваються. Головні гірськолижні курорти Болгарії надають туристам для повноцінного відпочинку всю необхідну інфраструктуру, це і траси різних складностей, і прекрасні бази для розміщення і можливість скористатися послугами інструкторів і лижних шкіл, в тому числі і для дітей.

Літній відпочинок в Болгарії представлений золотими піщаними пляжами, сонячною погодою, зеленими горами і пагорбами, растянувшимися вздовж Чорноморського узбережжя. Популярними літніми курортами Болгарії є Сонячним Берег, Албена, Золоті піски, Св. Костянтин і Олена, ще є прибережні селища, Ахтополь, Чорноморець. Починаючи з червня місяця і до самого вересня Чорноморське узбережжя, протяжністю триста кілометрів, пропонує відпочинок з якісним сервісом і з комфортабельними готелями.

У Болгарії є більше 500 різних термальних джерел і це послужило основою для активного розвитку бальнеології. Розташований у місті Санданскі, бальнеологічний центр, є найбільшим в Болгарії. Це чудове місце, яке має по-справжньому цілющою енергією і унікальним мікрокліматом. Цей центр є лідером серед європейських лікування астми, верхніх дихальних шляхів та профілактики даних захворювань.

Звичайно, при бажанні туристи завжди можуть наситити свій відпочинок культурної та цікавою екскурсійною програмою. Можна відвідати столицю Болгарії - Софію, старовинні церкви і собори, прекрасну Долину Троянд або античну Самуилову фортеця.

Болгарія дуже цікава та приваблива країна для відпочинку, і що важливо - це відносно не дороге туристичний напрям, яке з кожним роком все більше користується попитом у туристів з усіх країн.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27