ИСТОРИЯ И ЛЕГЕНДЫ ЗАМКА ЗВИКОВ. catering .

У кожного, напевно, Чехія асоціюється в першу чергу з замками. І це дійсно перша і основна пам'ятки, яка виділяє Чехію серед всіх інших. І хоч майже в кожній країні Європи є кілька замків Середньовіччя чи іншої епохи, але в Чехії вони дійсно особливі.

 Всё больше и больше сейчас набирают популярность услуги catering , с помощью этой услуги вам быстро организуют банкет, фуршет или ланч.


При чому кожен замок – як шедевр, не схожий ні на який інший і обов'язково має свою історію. Так, один з найбільш відвідуваних і красивих замків разом з неповторними околицями вважається Звиков. Його назва пов'язана з легендою або історією про те, як донька прабатька всього чеського народу стала тут жити з чоловіком і дітьми, коли її батько вигнав з дому. Саме перетин річок і краса навколишньої природи сподобалася їм настільки, що вони вирішили назавжди залишитися тут. І навіть коли батько вирішив прийняти їх назад, сила звички («звик» по-чеськи) змусила їх залишитися в цих краях.

Ще ходять легенди з приводу того, що в замку живе домовик і навіть в його честь випускають місцеве пиво, досить смачне. Ще одна легенда свідчить, що якщо вам доведеться переночувати в одній з веж замку, що навряд чи, то вам загрожує смерть найближчим часом. Сама будівля відноситься ще до початку 13 століття і створювали як захисну фортецю, між іншим дуже вдалу, так як в період воєн це був чи не єдиний замок, який вистояв усі напади і облоги.

З 1950 року Звиков став надбанням громадськості і держави, з тих пір його можна відвідувати майже в будь-який час. Правда, екскурсії дозволяються тільки в теплу половину року – з квітня по октрябрь, але це скоріше вимоги природи та погоди, ніж чиєїсь примхи. По замку можна нескінченно довго гуляти, насолоджуватися старовинними картинами, меблями, коридорами. Зачаровує краса навколо замку – місце, де сходяться дві річки, ліси і луг – складно знайти красивіше. І хоч ви можете робити самостійні екскурсії, повірте, набагато цікавіше буде зробити це з екскурсоводом, який розповість ще дуже багато про замок та його мешканців.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27