Хельсинки

Фінська столиця пропонує всім бажаючим познайомитися з місцевою кухнею і гастрономічними закладами. Відповідна карта розміщена на сайті Visit Helsinki, а паперова версія доступна в аеропорту та інформаційному центрі міста.

Лампа Вуда очень полезная вещь для организма человека, она может излечить от многих заболеваний, на нашем сайте вы можете посмотреть лампа вуда фото , а также заказать себе такую лампу по очень выгодной цене.


Складна туристична карта містить інформацію про кращих фінських ресторанах, магазинах з якісними продуктами харчування, критих ринках та маршрути до них. Крім того, туристи зможуть дізнатися про основних рисах та історії фінської кухні, а також про тематичних заходах, що проходять в Гельсінкі. Для повного ознайомлення з цією стороною Фінляндії мандрівникам пропонується міні-словник за темою «Їжа». В даний час карта випущена тільки англійською мовою, але вже з наступного року буде доступний і російськомовний варіант.

Гельсінкі фінляндія і пишаються своєю кулінарною спадщиною. В країні постійно проводиться безліч ярмарків, кулінарних виставок, фестивалів та різноманітних ресторанних акцій. Випуск відповідного путівника допоможе мандрівникам краще зорієнтуватися в цьому різноманітті.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27