Где Италия лучше в сентябре?

Є безліч місць, де Італія розкривається з найкращого боку. І одним з таких регіонів по праву є регіон Марке, розташований в самому центрі узбережжі Адріатичного моря, і складається з 5 провінцій з адміністративним центром Анкона. Незважаючи на те, що в Марці розташовується міжнародний порт, сюди приїжджають, щоб відпочити від міського шуму дискотек, суєти торгових вулиць.

Для хорошего подарка ещё необходима подарочная коробка ,на нашем сайте вы можете заказать подарочную коробку на любой вкус по низким ценам.


регіон Марке

Якщо ви хочете поселитися, наприклад, у провінції Пезаро, що можете забронювати готель ще вдома, зайшовши, де представлені найкращі номери з видом на море. У Пезаро абсолютно не відчувається виснажливої спеки. Гаряче повітря пом'якшує легкий морський бриз, а вечірні заходи змушують забути про тлінність життя. На початку вересня саме регіон Марке найбільш підходить людям з серцево-судинними захворюваннями і органами дихання. Тут м'який клімат, оливкові сади і евкаліптові гаї, серед яких підносяться невисокі скелі, тепле море і найчистіші піщані пляжі, нагороджені блакитними прапорами.

провінція Пезаро

Якщо ви приїхали в Марці з дітьми, у вас буде можливість подивитися, де Італія не схожа на себе. Це національний парк Монте-Сан-Бартоло, який більше нагадує екзотичні джунглі. Велике розмаїття дерев, багатьом з яких понад 100 років, непередаване поєднання кольорів і п'янких ароматів породжує відчуття нереальності цих місць. А крізь крони дерев можна побачити маленькі села з будинками, покритими черепичними дахами. У цій парі можна побачити віллу, яка була побудована в самому початку нашої ери.

парк Монте-Сан-Бартоло

З Пезаро можна легко потрапити в будь-яку з провінцій, де знайдеться щось особливе для огляду. Так, в околицях Анкони знаходяться таємничі печери Фрасасси фантастичної краси, що простяглися під землею на 13 км. А в невеликому містечку Урбіно, батьківщині ренесансу до сьогоднішнього дня прекрасно зберігся будиночок, де народився геніальний живописець всіх часів Рафаель. Хоча більш грандіозне враження справляє палац-фортеця герцогів Урбінський з власної картинною галереєю та собором, збудованим на території палацового комплексу.

палац-фортеця герцогів Урбінський

Паломникам більше до душі доведеться подорож в місто Лорето, де розташований будинок Діви Марії. У часи захоплення Ізраїлю арабами багато святині були вивезені, щоб бути врятований від знищення, де Італія зіграла не останню роль. Так, Санта-Каза (Святий Дім) опинився на березі Адріатичного моря, збираючи в своїх стін віруючих з різних країн.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27