ЧЕШСКАЯ КУХНЯ

Кожен з нас має свої переваги, при чому у всьому – як в їжі, напоях, так і в подорожах. І при цьому, вибираючи країну для чергової відпускної поїздки ви можете об'єднати свої гастрономічні смаки і архітектурну або історичну допитливість.

 Анализ крови на гепатит в Санкт-Петербурге, подробнее.. можете узнать на сайте: http://spravkipiter.ru/analiz_gepatit.html , здесь находится стоимость услуги контактная информация и перечень анализов необходимые для сдачи на гепатит.


Отже, мова йде про Чехії. Чехія славиться не тільки своїми замками, старовинними містами і красивою природою, але і кухнею. Правда, кулінарія може відрізнятися в східних і західних регіонах. У будь-якому випадку, кожен гурман знайде тут щось своє, особливе і смачне. Почнемо з овочів. Сьогодні багато хто любить вирощувати овочі у себе на ділянці і навіть деякі росіяни пробують стати вегетаріанцями. Особливо овочеві страви стають важливими під час посту. І Чехія також може запропонувати безліч овочів або страви на основі овочів як смачний і ситний гарнір. Особливо чехи люблять капусту і картоплю. При цьому капусту тушкують, а картоплю використовують найчастіше як основу для кнедликів.

Кнедлики ж це взагалі окрема тема, на яку можна написати цілу книгу про національне блюдо Чехії. Їх готують не тільки з картоплі, але і з борошна та інших продуктів, а начинкою або добавками можуть виступати також різні продукти – від м'яса до солодощів. Також в Чехії дуже смачно готують річкову рибу, особливо карпа. І природно, яке чеське застілля або закуски до пива обійдуться без м'яса і м'ясних виробів? Від смаженого поросяти до сосисок різних видів – звичайна чеська їжа, яку можна знайти буквально в будь-якому місті, в будь-якому ресторані і будь таверні.

Харчуються тут і солодким. Найпопулярнішим з солодкого можна сміливо назвати млинці «палачинка», які також можна вживати з чим завгодно. А ось серед напоїв Чехія славиться пивом, але не тільки. І якщо пиво кожен буде пробувати і вибирати по своєму смаку, то варто звернути увагу ще й на те, що в Чехії також можна знайти і навіть купити смачний Абсент, знаменитий лікер на травах Бехеровка і сливовицю. Так що голодними вас в Чехії не залишать!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27