Чехия дискредитирует российских туроператоров без видимых на то причин

Асоціація туроператорів Росії повідомила: «За два останні місяці Чехія без будь-яких попередніх коментарів анулювала акредитацію семи російських туроператорів. Це при тому, що дискредитовані компанії досить давно працюють з чеським напрямком, і ніяких найменших порушень в їх діяльності до теперішнього часу виявлено не було».

 Вы бы хотелеи знать точные прогнозы футбольных матчей? Тогда посетите наш сайт: coolcapper.ru и вы спокойно можете делать ставки на футбол.


У консульстві Чехії трохи раніше цієї заяви Асоціації туроператорів Росії були позбавлені акредитації сім туркомпаній, а відновлені у своїх правах були тільки чотири з них. Звертаю вашу увагу, що незадовго до цього чеське консульство розіслало всім семи туроператорам нашої країни смс повідомлення, в якому вони повідомляли, що починаючи з 1 червня 2012 року ці компанії позбавляються акредитації на два роки. Дані фірми будуть мати можливість знову подати заяви на акредитацію тільки після закінчення двох років.

Якщо Ви хочете відчути всю красу старовинних міст, покуштувати свіжого пива і смачну кухню, насолодитися незабутніми пейзажами, поправити здоров'я і зайнятися активним відпочинком, то Ви повинні відвідати Чехію.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27