Чехія Автобусні Тури

Чехія. Автобусні тури | 1

Чехія - це країна, в яку дуже люблять їздити російські туристи.Зазвичай знайомство з Європою починається саме з Чехії.

 

Найдоступнішими і недорогими вважаються тури в Чехію на автобусі.Ціна таких поїздок набагато нижче, ніж тури в Прагу на літаку.

 

З чого починається тур до Чехії? Гід туроператора зустрічає туристів на Білоруському вокзалі з табличкою «Орбіта».Коли вся група набрана, то групу розсаджують у вагонах поїзда. Більш вигідним за ціною вважаються автобусні тури з жд переїздом до Бреста, більш дорогими автобусні тури з жд переїздом до Варшави.По прибуттю до Варшави автобус з водіями зустрічає туристів біля залізничного вокзалу, гід розсаджує туристів по місцях і тур починається!

 

В яку пору року краще їздити в автобусні тури в Чехію? Ми рекомендуємо вам період шкільних канікул - осінні та весняні тури.У цей час потік туристів не так великий, немає черг до екскурсійних об'єктів, ціни на проживання та харчування не завищені і як наслідок ціна туру найбільш прийнятна для туристів.

 

Звичайно ж, автобусні тури 2014 до Чехії на Новий рік - це незабутні враження від середньовічного міста під назвою Прага: різдвяні ярмарки, новорічні вистави, розпродажі - це мала частка заходів і подій в цей період року.Вартість товарів, сувенірів і їжі значно вище, ніж в інші дати.

 

Спецпропозиція по автобусній Чехії - це тур до Чехії на 7 днів.У цьому турі ви зможете не тільки познайомиться з визначними пам'ятками красуні-Праги, але й побачити всю красу чеських середньовічних замків.За бажанням, група може внести корективи в програму автобусного туру по Чехії, за умови, що кількість набраних людина не менше 10.

Як правило, керівники шкільних груп просять додати наступні об'єкти: Костница, Моравський Крас, Карлові Вари.

Возможно вам понравится

Автобусний тур Угорщина - Австрія - Чехія - Будапешт - Відень - Прага - Interf-Захід
Екскурсія 1 6:00 день - Від'їзд на автобусі з Мінська (Місто Вильоти найближчим часом додатково).Транзит по Польщі, пізно ввечері прибуття в місто Мішкольц (Угорщина), розміщення в готелі *** "PARK" в 2-х і 3-х місних номерах (душ, туалет, телевізор), нічліг.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27