Автобусні Тури до Чехії Відгуки

 

Свіжі відгуки про Чехії

Забронювати готель в Чехії за найкращою ціною  

Автобусні тури в Чехію: маршрути, міста і визначні пам'ятки по дорозі.Що потрібно знати про автобусних турах до Чехії. Туроператори.

 

Автобусні тури в Чехію вигідно відрізняються від подібних турів в інші країни в першу чергу своїй порівняно невисокою вартістю.Це пов'язано з близькістю Чехії до Росії (у порівнянні з іншими популярними напрямками), а також з тим, що ціни в цій країні значно нижче, ніж в тих же Німеччині і Франції (і, подивимося правді в очі, Росії теж).

 

Маршрути

 

oDNAKO і чеський є автобусні тури зазвичай не чистий "Національним".Спільних кордонів у Росії з Чехією немає, тому подорож зазвичай здійснюється або через Білорусію (Брест або Мінськ), а далі - через Польщу; або через Україну (Львів) та Угорщину.І польські, і угорські міста незмінно включаються в програму.З цієї ж причини жоден тур не є виключно автобусним - у програму завжди включається або поїзд, або - у більш рідкісних турах через Скандинавію - пором.І якщо квитки на пором зазвичай включені в загальну вартість туру, то ж / д квитки оплачуються окремо, а це, в залежності від сезону і місця (купе або плацкарт), від 80 до 180 євро.

 

Не варто забувати про такі витратних дрібницях, як віза, медична страховка та обов'язкові платежі і збори.І якщо від останніх позбутися важко (варто враховувати, що до вартості туру додасться мінімум 50 євро), то мультишенген і страховку можна оформити і відкрити заздалегідь на більш вигідних умовах.

Автобусні тури в Прагу  

Тривалість та вартість

 

Тури до Чехії, крім усього іншого, ще й у середньому коротше турів по інших популярних напрямках.Так, за 9 днів без нічних переїздів ви встигнете відвідати Прагу, Відень, Карлові Вари, Дрезден і Варшаву за 270 євро з людини.

 

Середня ціна чеського автобусного туру рідко перевищує 400 євро.

 

При цьому варто пам'ятати, що близько 40% екскурсій і заходів у вартість не включені - тобто якщо ви не сплатите поїздку, скажімо, в Карлові Вари (зазвичай близько 40 євро з людини), то у вас буде вільний час в Празі.Можна його витратити на прогулянки містом і походи по музеях, а можна - на вивчення місцевих закладів громадського харчування, які порадують туриста як різноманітністю і якістю кухні, так і демократичними цінами.

Возможно вам понравится

Автобусний тур Угорщина - Австрія - Чехія - Будапешт - Відень - Прага - Interf-Захід
Екскурсія 1 6:00 день - Від'їзд на автобусі з Мінська (Місто Вильоти найближчим часом додатково).Транзит по Польщі, пізно ввечері прибуття в місто Мішкольц (Угорщина), розміщення в готелі *** "PARK" в 2-х і 3-х місних номерах (душ, туалет, телевізор), нічліг.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27