5 істин для подорожей на самоті

Довгий час вважалося, що «самотні» подорожі - вибір тих, хто вважає за краще просто не заводити друзів. А ось в 2015 році мандрівний світ прославив тих, хто мандрує на самоті - і тепер ми горді, виділені з натовпу і зустрічаємося в усіх кінцях планети.

Проведите свой отпуск в самой лучшей стране, Туры в ОАЭ из Алматы по самым лучшим ценам.

Але поки з фрази «Улетаю без всіх» сходить негативний пляма, колеги з TUI Thomson рекомендують захопити на борт кілька простих істин. Вони зроблять ваше подорож безпечною, корисним і ... веселим.

Ваш відпустку - ваші правила
Ви на самоті. А це означає, що вибір напрямку (і все, що з цим пов'язано) повністю в наших силах. Відмінний шанс почати ранок з ранньої йоги - не турбуючись, що розбудіть сусіда. Ви можете робити що завгодно або навпаки не робити нічого, а щодня розслаблятися в затишному SPA-салоні.

А що, якщо нарешті освоїти дайвінг або почитати улюблену книгу - нікого не затримуючи і не турбуючи? Ні компромісів, ні образ, ні звинувачень.

«Запобіжник»
Головна відмінність від звичних «дружніх» подорожей - нікому доглянути
за вашим багажем. Так що перше правило: беріть з собою тільки найцінніше.
Речі не залишайте без нагляду - на пляжі, в готелі, автобусі і так далі. Без додаткової пари очей вам доведеться бути особливо відповідальним і пильним.

Це, може, і очевидно, але обов'язково перевірте, що ваші документи і кредитні карти в цілості. А ще корисно вручити копію страховки, номер паспорта і ваучер кому-небудь на батьківщині. На всякий випадок.

Ну і персональна безпека. Перед тим, як відправитися в подорож, продумайте все. Сплануйте подорож (не сходячи з «лижні»), не беріть з собою предмети розкоші, а руки тримаєте на сумці, гаманці і гаманці. Чи не діставайте карту на очах у всіх. Той, хто виглядає втраченим - виглядає вразливим. А це дуже погано для будь-якої подорожі.

Досліджуйте всі, але не забудьте викликати собі таксі або автобус з ресепшн. Це означатиме, що ви не застрягли на кілька годин в незнайомому місці. Поговоріть з персоналом, щоб зрозуміти, де навколо «небажані» зони і місця, які точно варто відвідати.

Будьте на зв'язку
Завдяки смартфонам, планшетів і соціальним мережам бути на самоті - не означає не бути зв'язку. Писати в блог кожні п'ять секунд - це, звичайно, перебір. А ось запевнити когось вдома, що все з вами добре - рішення мудре. Відзначатися, наприклад, на Facebook - це не хвастощі і самовдоволення, а справжнісінький віртуальний прапор, кричущий «Я тут!».

Корисно також читати відгуки - і до, і під час поїздки. Завжди є хтось, хто підкаже найкраще місце, куди можна піти на самоті - або де можна з ким-небудь познайомитися.

Мистецтво обідати без
Знову ж - досліджуйте. Випишіть ресторани, які найкраще підійдуть під ваші потреби. Чи потрібно вам таке місце, заповнене сім'ями, де без кінця
літають бутерброди? Ви, може, хотіли поїсти наодинці з рибками в ставку? Хоча деяким мандрівникам навпаки приємно, коли є трохи шуму.

Подорож на самоті зовсім не має на увазі, що ви повинні обідати на хисткому столику біля туалету. Ви нічим не гірші за інших. І до речі, невелика хитрість - не полінуйтеся носити з собою ноутбук і описувати різні речі. Хтось може подумати, що ви - перевіряючий або кулінарний критик.
В цьому випадку персонал приділить вам особливу увагу.

Ну а що робити з надокучливими особистостями, які пропонують сісти за їхній стіл? Є пара варіантів:

- Просто натякніть, що не знаєте їхню мову. Найкраще зробити це за допомогою нерозуміючого виду і активною жестикуляцією.

- Скажіть, що чекаєте когось. Кого-то, хто дуже, дуже, дуже спізнюється.

- Будь чесні - скажіть, що щасливі і на самоті.


Простота в подорожах - це важливо. Ось тільки без деяких гаджетів в «самотнього» подорожі не обійтися. Вони-то і зроблять відпочинок куди простіше.

Палка для Селфі - для вас найкраща річ на світі (після поясний сумки, звичайно). З нею можна не звертатися до незнайомців, які завжди роблять жахливі фото.

Електронна книга - страшно навіть згадати часи, коли доводилося тягнути цілу гору паперу в валізі. А сьогодні ви можете взяти відразу нескінченно багато журналів і книг. І все чтиво впорядковано, і багато місця для взуття і сувенірів.

Музика - якщо вже ви розважаєте себе самі, переконайтеся, що планшет і MP3-плеєр працюють добре. Завантажте в них ваші улюблені пісні. Купіть собі шумоподавляющіе навушники, щоб завжди перебувати в вашому власному музичному просторі. Вони також стануть у пригоді, щоб уникнути зайвої уваги в ресторанах. Візьміть переносну колонку - і у вашій кімнаті пануватиме ваша власна атмосфера.

І головне, запам'ятайте: ваш відпустку - ваші правила. Насолоджуйтесь!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27